Еротичний масаж для жінок

Підвищення жіночої сексуальнсті

Відгуки клієнток після еротичного масажу від Dr. X


Якщо ви хочете поділитися своїм досвідом після масажу, надсилайте відгук на email: dr.x.massage@gmail.com або telegram: @drxmsg

Відгук на йоні масаж, Іра, Київ: Шановний Dr Х, я дісталася додому і даю зворотний зв'язок. Вперше за довгий час я по-справжньому розслабилася, відчула своє тіло і відключила думки. Я переконана, що подібна терапія потрібна багатьом жінкам у світі. Мені було приємно чути компліменти, більш того відчувати і бачити. Масаж був дуже приємним у кожній точці мого тіла, одразу відчувалася рука майстра та правильний підхід до справи. Все дуже естетично та красиво. З вашого дозволу я буду вашою постійною клієнткою. Дякую 🙏.
Відгук на еротичний масаж для дівчат, Юлія, Київ: Хочу подякувати тобі за задоволення вчора ввечері. Було дуже приємно як для привабливої дівчини, нарешті відчувати себе бажаною і сексуальною. Ти, у якомусь сенсі, повернув мені віру в чоловіків. Приємний ти дуже, та красивий :). Це було варте того, щоб спробувати і я точно повернуся ще!
Відгук на еротичний масаж для жінок, Інна, Київ: Масаж був дуже крутий! Дякую! я шалено задоволена)
Відгук на йоні масаж, Настя, Київ: Хотіла б почати цей відгук, звичайно ж, зі слів що для мене такий видпочинок нетиповий :). Просто у певний момент вирішила, що хочу спробувати у своєму житті щось нове, і не хочу собі в цьому відмовляти. Все буває вперше і це чудово. Вважаю, що треба жити з позиції дослідника, а не жертви. До того ж, якщо я опинилася на цьому сайті та тг-каналі, значить я у пошуку певних відчуттів та емоцій. І все не дарма. Саме керуючись такими думками, я прийшла на масаж. Страшно не було. Допомогли відгуки, яких дуже багато на сторінці, і нехай мій відгук теж комусь дасть упевненість дійти. Атмосфера, обстановка, Стас - все сприяє вам до розслаблення. Масаж крутий. Рухи та дотики дуже приємні, обіцяючи, збуджуючи. Відчуття, що вас обволікає димка і забуваєте про все. Потрібно просто довіритися професіоналу та отримати задоволення від того, що чоловічі руки роблять із вами. Стас як джин, який виконує ваші бажання. Але вся краса в тому, що тут ви можете загадати більше, ніж 3:)
Відгук на йоні масаж, Аня, Київ: Нарешті знайшла спосіб для своїх приватних задоволень, за які мене не мучить совість)) Заміжнім і дівчатам у відносинах рекомендую мій формат: я прошу Стаса щоб він мене не закінчував під час масажу а потім біжу додому і радую чоловіка. Екологічний спосіб урізноманітнити своє сексуальне життя))
Відгук на еротичний масаж для дівчат, Александра, Київ: Сказати, що перед тим як прийти, я 1000 разів передумала - це нічого не сказати)) Поспілкувалася і вирішила морозитися. А потім Стас написав, що є вільний час за годину, швидко зібралася та приїхала. Думала, що хвилюватимуся, але як не дивно, жодної зайвої думки в голові. Студія дуже чиста та масажист абсолютно адекватний (Стас, це перше враження про тебе;) Все було дуже спокійно, легко та невимушено. Як мені здається, Стасе, дуже добре відчуває, що зараз потрібно саме тобі. Тому, якщо ще сумніваєшся, не сумнівайся. Іди та отримуй задоволення ;)
Відгук на йоні массаж, Маша, Київ: У Стаса чарівні руки та приголомшливий талант - відчувати настрій! Час зупиняється в його руках, а після його масажу хочеться літати, творити, відчуття неймовірної легкості і просто щастя :) я з нетерпінням чекаю наступного сеансу і знаю, що це супер круто - провести в неймовірній насолоді шматочок метушливого дня і просто дозволити собі побути дівчинкою , адже цього багато не буває ;) Дякую тобі!
Відгук на еротичний масаж для дівчат, Віка, Київ: Якщо відверто, я завжди думала, що я не з тих людей, які можуть піти на таке знайшовши в інтернеті. Тим більше я заміжня... Але наскільки мої світоогляд змінився. Це дуже класно коли є місце де можна повністю відключити мозок, не думаючи про те, що когось треба задовольняти, що мені варто чи не варто робити... а просто лежати і насолоджуватися...
Відгук на еротичний масаж для жінок: Довго думала перед тим, як записатися, сумнівалася, а раптом там якийсь маніяк. Чи варто на це піти? Навіть по дорозі міркувала, а може все-таки скасувати? Але все ж таки поїхала, чому я дуже рада. Для мене зовнішність і гігієна дуже важлива, перед тим як розслабитися і віддатися повністю я суворо поспостерігала) все було чисто акуратно, Стас кілька разів помив руки, побризкав спирт на пальці. Я б довго написала про це, але читати та відчувати зовсім різні речі. Я дуже задоволена, він красень. Подаруйте собі 90 хвилин насолоди)
Відгук на йоні масаж, Катя, Київ: Хочу поділитись своїм враженням про масаж, це було просто космічно. Стасе, дякую за таке задоволення. Мені було дуже приємно відчувати твої дотики і відчувати кожен сантиметр свого тіла. Звичайно я хвилювалася перед походом на масаж, але з перших хвилин все хвилювання змінилося задоволенням) Шалено вдячна за такий незвичайний досвід. Вже горю бажанням записатися на наступний масаж.

Про масажиста >>