Еротичний масаж для жінок

Підвищення жіночої сексуальнсті

Відповіді на часті питання


Ви приймаєте усіх?
Ні. Тільки тих, хто мені подобається. Саме тому прошу фото. Масаж – це моє хобі, а хобі має приносити задоволення.
Які жінки/дівчата вам подобаються?
Найголовніша вимога: любити себе та доглядати за собою.
Це легально?
Так. Я не займаюсь проституцією та не сплю за гроші. Тільки масаж, який допомагає загострити ваші почуття і розслабитись.
Хочу спробувати, але мені ніяково.
Якщо вам буде дуже ніяково під час еротичного масажу, то все закінчиться звичайнісіньким масажем. Якщо вам ніяково роздягатися, то можна залишатися у білизні, яку можна буде зняти тільки коли вам буде комфортно, наприклад, на наступний сеанс.
Я дуже хочу до вас записатися, але мені страшно.
Залежить від того, чого саме ви боїтесь. Є декілька практичних порад, щоб відчувати себе безпечніше. Перед масажем, ви можете скинути адресу локації та мої контакти третій особі, якій ви довіряєте, наприклад, своїй подружці. Мені, звичайно, про це говорити не потрібно. За бажанням, ви можете попросити попередній відеодзвінок чи навіть зустріч у кав'ярні, щоб переконатись, що я це я і відповідаю своїм фото. Ви можете ставити будь-які запитання під час спілкування.
У вас так класно все написано, а чи можу я зв'язатись з кимось із ваших клієнток та дізнатись про деякі деталі у них?
Так, я можу дати контакти когось із клієнток (яка буде згодна). Єдине прохання – поважати її час. Колись, я можу попросити і вас, щоб дати ваш контакт потенційній клієнтці.
Навіщо ви цим займаєтесь?
Тому що це мені подобається.
Чи збуджуєтеся ви під час масажу?
Зазвичай, так. Залежить від того, хто лежить на столі.
Як ви знімаєте свою власну сексуальну напругу?
У мене дружина красуня.
Чи потрібно голити/епілювати у зоні бікіні перед масажем?
Так. Вам самій буде набагато комфортніше. Ноги також повинні бути поголені.
Як називається ваша техніка масажу?
У мене своя власна техніка, заснована на досвіді та експериментах. Я використовую елементи Йоні масажу та іншіх шкіл, але здебільшого віддаю перевагу власним технікам. На відміну від "класичного" Йоні масажу я ретельно працюю з усім тілом та адаптуюсь під кожну клієнтку. Для різних жінок я роблю різний масаж. За роки практики я зміг пізнати, наскільки жінки відрізняються одна від одної. Усе мистецтво в умінні відчувати та адаптуватися.
А раптом ви знімаєте це на відео?
Я нічого не знімаю на відео. Крім мого слова, перед масажем можна оглянути приміщення при повному освітленні, на предмет камер. Сам масаж виконується при сильно приглушеному світлі (майже у темряві). При такому освітлені будь-яка зйомка не має сенсу.

Записатись на масаж >>